CHAIN3251364STH MINŐSÉGI FŰRÉSZLÁNC .325"-1,3-64 SZEMES
STIHL ® láncfűrész lánc 0.325"-1,3-64 SZEMES
  1. 1,3 mm-es fűrészláncok
  1. Alkatrészek
  2. Utángyártott alkatrészek
  3. Láncfűrész alkatrészek
  4. Fűrészláncok
  5. 0.325"-os fűrészláncok
  6. 1,3 mm-es fűrészláncok
Cikkszám:
CHAIN3251364STH
Raktáron
Saját raktár 1
80 db
Saját raktár 2
0 db
Saját raktár 3
0 db
Saját raktár 4
Ezt a nagy teljesítményű fűrészláncot különösen 2,5 kW motor teljesítmény felett alkalmazzák.
Különösen vastag méretű szálfák kivágásánál és darabolásánál van a Rapid Super-ek vezető szerepe
Osztása: 0.325"
Vezetőszem vastagsága: 1,3 mm
  • Részletek
  • Adatok
  • Tájékoztatás az alkatrész megfelelőségéről
Részletek
Megnevezés Fűrészlánc
Gyártó STIHL
Típus szám 23RSC
Típus név Rapid Super
Szegecsosztás 0.325"
Vezetőszem vastagsága 1.3 mm
Szemek száma 64
Ajánlott reszelő méret ø 4,8 mm
Adatok
Elérhetőség:
raktáron
Központi raktárkészlet:
100 db
Külső raktárkészlet:
nincs raktáron
Szállítási idő:
1 munkanap
Kiszállítás dátuma:
Szállítási költség:
1980
Cikkszám:
EAN:
Típus:
0.325"-1,3-64E